Правила клубу

Відвідуючи наш клуб, Ви ознайомлюєтеся та погоджуєтеся з його правилами.

Основні правила клубу:

1. Займаючись у нашому клубі, Ви виконуєте лише ті вправи, які дозволені Вам за станом здоров’я. Проконсультуйтеся у лікаря, якщо у Вас є стосовно цього певні сумніви. Обов’язково повідомляйте інструктора про Ваші протипоказання за станом здоров’я.

2. Ставитися з розумінням та повагою до всіх відвідувачів клубу, учасників інших клубів, а також усіх, хто певним чином пов’язаний з тренуваннями.

3. Вчасно приходити на заняття.

4. Своєчасно вносити оплату.

5. Підтримувати чистоту та порядок на тренуваннях.

6. Протягом тренування та в питаннях, котрі тренувань стосуються, слухатися старшого інструктора, якщо тільки це не суперечить пункту 1.

7. Берегти своє здоров’я, здоров’я партнерів та інструктора. Основною ціллю має бути навчатися та навчати інших.

8. Обов’язково дотримуватися техніки безпеки.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ:

I. Завжди ставитися до навчального снаряду як до справжнього, а до будь-якої тренувальної вправи – серйозно та відповідально, як до реального бою.

II. Виконувати будь-яку дію зі снарядом або будь-які тренувальні вправи – тільки для досягнення поставленої тренувальної мети.

III. Початок та закінчення тренувальних боїв або парних вправ супроводжується невеликим поклоном чи салютуванням на безпечній дистанції.

IV. Бій чи парні вправи продовжуються до тих пір, поки інструктор, суддя або партнер (опонент) не скажуть «стоп» (якщо Ви не можете сказати «стоп» або Вас не чути – Ви даєте сигнал «стоп», піднімаючи руку високо вгору або подвійним ударом долоні).

V. Уважно слідкувати не тільки за партнером (опонентом), а й за всім, що відбувається навколо Вас, запобігаючи будь-яким небезпечним ситуаціям.

VI. Слідкувати за цілісностю Вашого спорядження та спорядження партнера (опонента) на предмет його придатності – як до початку, так і в процесі бою чи тренувальних вправ. Якщо виникають проблеми – давати сигнал «стоп». Відповідальність за перевірку вашого спорядження на цілісність перед кожним використанням лежить на Вас.

VII. У випадку необхідності, надати першу медичну допомогу або терміново звернутися до того, хто може її надати, та обовязково звернутися до лікаря.

Пам’ятайте: Виконанням цих правил, а також результатами своїх тренувань, Ви відстоюєте репутацію клубу!